Co vám nabízíme

SPOLEČNOST

M&P CATERING působí více jak 15 let na trhu s firemním stravováním. Zajišťujeme kompletní stravovací servis pro podniky a jejich zaměstnance. Dodávky jídel, provoz jídelen a kantýn. Každá firma je specifická a my pro Vás máme to pravé řešení.

HOTOVÁ JÍDLA

Jídla dodáváme v gastronádobách, termoportech, izotermických jídlonosičích nebo jednorázových zatavených PP miskách. Nabízíme pestrý jídelní lístek o šesti hlavních pokrmech denně. Nabídka pokrmů je každý týden jiná a neustále se doplňuje o oblíbené novinky. Dle druhu provozu a směn lze dodávat i stravu chlazenou, jednotlivě balenou, určenou pro mikrovlnný ohřev.

JÍDELNÍ LÍSTKY

Denní nabídka 6 ti druhů jídel, z toho minimálně jeden salát. Jídelní lístky k nahlédnutí volně na webu. Pokrmy tradiční české a světové kuchyně. Jídla bez přidaných barviv, stabilizátorů, konzervantů a ostatních látek. Vyvážená pestrá strava.

SLOŽENÍ MENU

Menu obsahuje polévku a hlavní jídlo. Polévka o obsahu min. 0,35l. Hlavní jídlo maso dle druhu 120 - 150g. Přílohy z brambor a různé kaše 300g, těstoviny a rýže 250 - 300g. Domácí knedlíky 7 ks na porci. Veškeré druhy knedlíků jsou vlastní výroby. Bramborové přílohy dle tradičních postupů z brambor (kaše, br.knedlíky a noky). Práškové směsi nepoužíváme.

ROZVOZ

Expedice jídel probíhá v dopoledních hodinách dle specifik odběratelů. Rozvoz dle rozvozových tras (Klatovy, široké okolí a hlavní směry Plzeň, Domažlice, Nýrsko, Horažďovice). Cena dopravy je zahrnuta v ceně jídla.

OBJEDNÁVKY

Předběžné objednávky max. do pátku na další týden. Korekce v podobě přiobjednání a odhlášení den před datem odběru. Mimořádné drobné korekce v den odběru do 7:15 hod. Objednávky formou emailu, telefonicky nebo objednávkovým formulářem. 

Neváhejte se na nás obrátit s individuální poptávkou, kterou Vám zpracujeme přímo na míru.